Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sposoby płatności i prowizje

Sposoby płatności w sklepie https://spidi24.pl

 

W naszym sklepie dbamy o twoją wygodę, dlatego masz u nas możliwość zapłaty za zakupy na wiele sposobów.

» Zwykły przelew na konto (przedpłata)

Jeden z tradycyjnych i bardzo rozpowszechnionych sposobów zapłaty za zamówienie. Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie otrzymasz od nas wiadomość e-mail z danymi do przelewu. Mając te dane możesz wykonać przelew na nasz rachunek bankowy na wiele sposobów: w swoim banku (bankowość elektroniczna lub przy wizycie w placówce), na poczcie lub w sklepach, które umożliwiają płacenie rachunków przy kasie.

» Płatności internetowe poprzez system płatności internetowych First Data Polcard.

System płatności internetowych Polcard to szybka, bezpieczna oraz prosta metoda zapłaty za towary w naszym sklepie, tak aby nasi klienci odczuwali pełen komfort i wygodę. Możesz wybrać spośród automatycznych płatności przelewami z banków internetowych, tradycyjnym przelewem, czy też kartami płatniczymi. System ten obsługuje płatności kartami płatniczymi, kredytowymi oraz tradycyjnymi przelewami. Po wybraniu opcji przelewu za pośrednictwem systemu Polcard zostaniesz przekierowany do swojego banku, gdzie należy się zalogować i wykonać przelew. Dane do przelewu zostaną automatycznie wypełnione przez system.

» Płatność przy odbiorze – pobranie

Pobranie jest to opcja zapłaty za zakupy w momencie ich doręczenia przez kuriera. Płatność ta polega na zapłacie kurierowi za zamówienie. Pobranie to rozwiązanie dla osób, które obawiają się że nie otrzymają towarów za które zapłacili.

» Płatność przy odbiorze – odbiór osobisty

Jest to opcja dla osób, które zamówiły od nas towar i chciały by go same odebrać z naszego magazynu. Zamówienie można odebrać osobiście w 5 firmowych salonach na terenie Polski.

» Zakupy na raty

W naszym sklepie istnieje możliwość zapłaty za zamówiony towar w systemie ratalnym, dzięki programowi „Raty Santander”. Przy płatności ratalnej sam wybierasz okres spłaty od 3 do 36 rat. Wniosek ratalny można wypełnić spełniając jeden ważny warunek, a mianowicie zamówienie powinno być na kwotę nie mniejszą niż 300 złotych. Cała procedura odbywa się on-line, bez udziału sklepu, bez wniosków ratalnych, podpisów oraz zaświadczeń o zarobkach. Wielu naszych klientów chwali sobie ten sposób płatności.

 

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixelpixelpixelpixel